ثبت مقاله isi

ثبت مقاله isi
 • ثبت مقاله isi : هنگامی که برای چاپ مقاله در نشریات isi تصمیم می گیرید، با یک مسئله کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید تمام قوانین و اصول ژورنال isi  را در نظر بگیرید تا مقاله ای کامل بنویسید که از رد شدن،  مصونیت داشته باشد. تمام مقالات isi روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود ارائه می دهند. آنها قالب کلی یکسانی و قسمت های متمایزی دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخش ها ممکن است در مجلات متفاوت باشد اما در بیشتر موارد، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید. از این رو برای آشنایی با نحوه نگارش مقاله isi کافی است با نحوه نگارش و چاپ مقاله علمی پژوهشی آشنایی داشته باشید. در قدم بعدی باید درباره روند چاپ و نحوه ارسال مقاله خود بیاموزید. در این مقاله با نحوه ثبت مقاله isi و کارهایی که لازم است انجام دهید، در کنارتان هستیم.

  1. یک ژورنال مناسب پیدا کنید

  برای چاپ مقاله isi ژورنالی را که می تواند برای انتشار تحقیقات شما مناسب باشد، بیابید. سپس با استفاده از مطالعه راهنمای نویسندگان، با اهداف و دستورالعمل های مجله آشنا شوید و تا حد امکان در مقاله isi خود رعایت کنید.

  1. مقاله خود را برای ارسال آماده کنید

  مقاله خود را برای ارسال به ژورنال آماده کنید. در این مرحله باید نوشتن مقاله تان به اتمام رسیده باشد و با کمک مترجمان نیتیو، مقاله خود را با بهترین کیفیت به زبان انگلیسی ترجمه کنید. ترجمه مقاله isi خیلی مهم است. هر بخش از مقاله باید به درستی مفهوم خود را برساند. انتقال صحیح مفاهیم در نگاه داوران مجلات isi بسیار اهمیت دارد.

  در صورتی که در مورد ساختار مقاله هنوز هم شک دارید، می توانید مقالات اخیری که در این ژورنال به چاپ رسیده است را بارگیری کنید و بخش های مختلف آن را بررسی کنیدو در این روش می توانید یک دید کلی از ساختار مورد نظر داوران دریابید.

  1. مقاله به داوران می رسد

  پس از رسیدن مقاله به داوران، آن ها مقاله را مورد بررسی قرار می دهند. چکیده، مقدمه، روش تحقیق، ارجاع دهی منابع، نتیجه گیری و در کل همه بخش های مقاله زیرذره بین داوران هستند. تحقیقات خود را پیگیری کنید

  ثبت مقاله isi

  ثبت مقاله isi

  1. مقاله ارسالی خود را پیگیری کنید

  می توانید وضعیت مقاله ارسالی خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید. سیستمی که برای ردیابی ارسال خود استفاده می کنید همان سیستمی است که به آن ارسال کرده اید. برای پیگیری ارسال خود از شماره مرجعی که پس از ارسال دریافت کرده اید استفاده کنید.

  1. مقاله پذیرفته شده خود را پیگیری کنید

  با اکسپت مقاله isi شما، یک شماره مرجع و یک لینک مستقیم دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد وضعیت انتشار آن را از طریق سرویس پیگیری مقاله تحت نظر داشته باشید.

  با این حال ، حتی بدون اطلاع رسانی می توانید وضعیت مقاله خود را با وارد کردن شماره مرجع مقاله و نام خانوادگی نویسنده مربوطه در پیگیری مقاله پذیرفته شده خود پیگیری کنید.

  1. به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید

  اکنون که مقاله isi شما منتشر شده است، می توانید برای دستیابی به تأثیر بیشتر در تحقیقات خود، آن را تبلیغ کنید. به اشتراک گذاشتن تحقیقات، موفقیت ها و جاه طلبی ها با مخاطبان گسترده تر، باعث می شود که شما در زمینه کاری خود بیشتر دیده شوید. این به شما کمک می کند تا بیشتر مورد استناد قرار بگیرید و تحقیقات شما مشهور شوند. حال بهتر است تحقیقات خود را ارتقا دهید و در حرفه خود پیش بروید.

  از مهم ترین سوالاتی که ذهن هر محققی را مشغول می کند این است که آیا چاپ مقاله isi  هزینه دارد؟ هزینه چاپ مقاله isi چقدر است؟

  هزینه چاپ مقاله isi چقدر است؟

  هزینه چاپ مقاله isi  شامل هزینه های رسیدگی به مقاله، هزینه های داوری، هزینه های انتشار، هزینه های دسترسی به مقاله و سایر هزینه هایی است که معمولا در ژورنال های مختلف، متفاوت است.

  ثبت مقاله isi

  ثبت مقاله isi

  هزینه رسیدگی به مقالات یا Submission Fee چیست؟

  داورانی که مقاله شما را بررسی می کنند از اساتید دانشگاهی با رتبه های علمی بالا هستند که انرژی و زمان خود را صرف بررسی مقالات شما می گذارند و قطعا در قبال وقتی که صرف می کنند، هزینه رسیدگی خود را دریافت خواهند کرد. هم چنین کل هزینه هایی که مربوط به رسیدگی به مقاله شما باشد، در این دسته قرار می گیرد. نشریات isi  نیز این هزینه ها را از نویسندگان و پژوهشگران دریافت می کنند.

  هزینه انتشار مقاله چیست؟

  هزینه انتشار مقاله، هزینه ای است که پس از اکسپت مقاله isi شما باید بپردازید. هزینه انتشار مقاله در ژورنال های مختلف، متفاوت است که این تفاوت قیمت، به درجه و اعتبار علمی مقاله برمی گردد.

  هزینه دسترسی رایگان یا  Open Access چیست؟

  مجلات isi دو نوع دسترسی برای خوانندگان خود دارند. اپن اکسس یا کلوز اکسس . در چاپ مقاله isi در مجلات کلوز اکسس، هزینه ای برای چاپ مقاله پرداخت نخواهید کرد، از طرفی هم مقاله شما با پرداخت هزینه توسط محققان، در اختیارشان قرار می گیرد. اما در چاپ مقالهisi  اپن اکسس، هزینه چاپ مقاله را می پردازید ولی خوانندگان و دنبال کنندگان شما، برای دسترسی به مقاله، هزینه ای را صرف نمی کنند. از مزیت دسترسی رایگان، می توان به قرار گرفتن مقاله در دسترسی بسیاری از خوانندگان و محققین علاقه مند به حوزه کاری شما اشاره کرد.

  ثبت مقاله isi

  ثبت مقاله isi

  هزینه داوری چیست؟

  شاید تعجب کنید که هزینه داوری که در هزینه های رسیدگی پرداخت می شود. پس این مورد چیست؟ هزینه داوری درواقع برای زمانی است که شما به دلایل مختلفی، نیاز به چاپ سریع مقاله isi خود دارید، در این صورت با پرداخت هزینه داوری سریع، به روند بررسی مقاله isi خود انرژی تزریق می کنید.

  چاپ مقاله isi  آرزوی هر محقق، استاد و دانشجوی پرتلاش است و نمی توان از مزایای آن چشم پوشی کرد. اما در کنار مزیت های بزرگ ثبت مقاله isi باید به مزیت های چاپ مقاله علمی پژوهشی نیز اشاره کنیم. مقالات علمی پژهشی داخلی، مورد تایید وزارت علوم هستند. از این رو امتیازاتی را برای پژوهشگر، دانشجو و اساتید  دانشگاه ها دارد.

  چاپ مقاله علمی پژوهشی

  چاپ مقاله علمی پژوهشی از جرقه یک سوال در ذهن محقق آغاز می شود و به مرحله پذیرش و چاپ در مجلات علمی پژوهشی می رسد. در مقالات علمی پژوهشی ابدا نوشته ای کپی نشده است و هر چه که هست، یافته های حاصل از تلاش های پژوهشگر است که در قالب مقاله علمی پژوهشی درآورده است. برای اینکه در چاپ مقاله علمی پژوهشی سردرگم نشوید، از کسانی که قبلا برای این کار اقدام کردند کمک بگیرید و از راهنمایی های شان استفاده کنید. در صورتی که به کمک های بیشتری احتیاج دارید، موسسه چاپ هدف ریسرچ ، در این راه همراه شما خواهد بود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  5/5 (1 نظر)