چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟

چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟
 • چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟ امروزه ، چاپ و انتشار مقالات علمی پژوهشی از معتبرترین روشهای ارتباط علمی دانشمندان است. در چاپ مقاله علمی پژوهشی، محققان نتایج تحقیق و آزماشیات خود را گرد آوری می کنند و در برای چاپ مقاله خود اقدام می کنند. مقالات علمی پژوهشی با هدف، پیشرفت تحصیلی یا ارتقا درجه علمی، قرارگیری در لیست نخبگان  و منظور های دیگر نوشته می شوند. در نوشتن مقاله علمی پژوهشی، نویسنده علاوه بر علم و مهارتی که دارد، باید، دانش دستور زبان فارسی را هم بداند تا به خواننده اجازه دهد هنگام خواندن مقاله، با آن ارتباط بگیرد و روی آنچه می خواهد بخواند متمركز شود. در مواردی محقق برای چاپ مقاله عجله دارد و نیاز دارد در فرآیند چاپ مقاله علمی پژوهشی وی، تسریع انجام شود. در این مطلب به این موضوع می پردازیم.

  چاپ فوری مقاله علمی پژوهشی چگونه امکان پذیر است؟

  توجه کنید که چاپ مقالات علمی پژوهشی با هدف ارائه راهکار برای مسائلی است که تا آن زمان راه حلی برای آن ارائه نشده است یا راه حل های ارائه شده نامطمئن باشد. در نهایت نویسنده با ارائه راه حل های آن موضوع، راهنمایی ها یا پیشنهاداتی برای کسانی که می خواهند در آینده در آن موضع کار کنند ارائه می دهد. چاپ مقاله علمی پژهشی در مجلات داخلی نیاز به طی کردن فرآیندی دارد که بین ۳ تا ۶ ماه زمان می برد.

  زمان پذیرش و چاپ مقاله کاملا بسته به مدت زمان داوری دارد.  اگر فرآیند داوری زمان کمتری بگیرد، مقاله سریعتر چاپ می شود. برای اطمینان از اینکه بعد مدت زمان داوری مقاله شما چاپ می شود یا نه، کاملا بستگی به کیفیت نگارش شماست. با ارائه بهترین مقاله علمی پژوهشی شاید بتوان مدت زمان داوری و چاپ مقاله را کاهش داد. شما می توانید برای پذیرش چاپ فوری مقاله علمی پژوهشی، با اعمال تغییراتی مقاله خود را مورد پسند داوران قرار دهید. بنابراین زمان چاپ مقاله کاملا به رای و نظر داوران بستگی دارد.

  موسسه چاپ مقاله هدف ریسرچ با هدف پذیرش مقاله و چاپ مقالات در ژورنالهای معتبر فعالیت می کند. کارشناسان ما برای داوری سریع برای چاپ مقاله علمی پژوهشی روش های مختلفی مدنظر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان سفارش خود را ثبت نمایید. ما در فرآیند پذیرش چاپ مقاله علمی پژوهشی در کنار شما هستیم.

  ۵ عامل تاثیرگذار در چاپ مقاله علمی پژوهشی

  انتشار مقاله علمی پژوهشی معتبر

  اعتبار مهمترین نگرانی در نوشتن و انجام یک تحقیق است. قدرت واقعی مقالات علمی پژوهشی، اعتبار آن بواسطه تحقیق میدانی محقق است. یک تحقیق معتبر به طور کلی برای موقعیت های مختلف قابل استفاده است یا می تواند در مورد هر موقعیت خاص، مردم یا جامعه استفاده شود. برای مثال پارامتر هایی که برای اندازه گیری نگرش ها ، رفتارها یا پدیده های دیگر استفاده می شوند ، هر موضوعی را می توان با این فاکتور ها اندازه بگیرید.

  چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟

  چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟

  مقالات علمی پژوهشی اصل و بدون کپی

  مقاله تحقیقاتی باید فقط حاوی محتوای اصلی باشد و از کارهای کپی کاملاً اجتناب شود. شما می توانید ادبیات منابع دیگر را به اشکال مختلف استفاده کنید اما هیچگاه نباید از متون مقالات دیگر استفاده کنید.برای مثال فرض کنید یک محقق در حال تحقیق درباره تأثیر منابع مالی در خانواده بر رشد شخصیت فرزندان است. محقق تصمیم گرفته است جمعیت خاصی را مدنظر بگیرد ولی  نمی تواند تعداد مورد نیاز را بدست آورد ، در این حالت نمی تواند از یافته های افراد دیگر برای توجیه تحقیقات خود استفاده کند. او مجبور است از داده های واقعی که بر روی آن ها تحقیق کرده است را ارائه دهد. اصیل بودن مقاله علمی پژوهشی آنقدر اهمیت دارد که در غیر این صورت مقاله شما تحت عنوان علمی پژوهشی چاپ نخواهد شد.

  کنترل عوامل تاثیرگذار برنتیجه مقاله علمی پژوهشی

  تحقیق در واقعیت کاری سخت است و به صبر و کنترل زیادی نیاز دارد. مقاله پژوهشی برای حفظ کیفیت خود نیاز به دقت دارد. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند کیفیت و نتیجه تحقیق را تحت تأثیر قرار دهد ، محقق باید کنترل این عوامل را داشته باشد. برخی از عوامل تأثیر مثبتی بر تحقیق دارند در حالی که سایر عوامل می توانند تأثیر منفی بر تحقیق داشته باشند. عوامل منفی می توانند اعتبار تحقیق را کاهش دهند ، بنابراین این عوامل باید توسط محقق کنترل شوند.

  به عنوان مثال در مطالعه ای که محقق باید تأثیر کلاس اقتصادی اجتماعی بر عملکرد کودکان در مدرسه را بررسی کند ، محقق می بیند که هیچ عامل دیگری بر عملکرد کودکان تأثیر نمی گذارد. عوامل زیادی مانند سبک فرزندپروری ، تأثیر گروه همسالان یا رقابت خواهر و برادر می تواند بر عملکرد کودک تأثیر بگذارد ، اما محقق باید کنترل شدیدی بر این عوامل خارجی داشته باشد.

  اندازه گیری داده های تحقیق

  یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم و اساسی یک مقاله تحقیقاتی این است که باید کنترل یا اندازه گیری شود. هر آنچه را که در یک مقاله تحقیقاتی اضافه می کنید از قبل برنامه ریزی شده است و نمی تواند به طور تصادفی اتفاق بیفتد. اولین گام در انجام یک تحقیق انتخاب یک موضوع تحقیق است ، از آن مرحله تا انتها ، نوشتن مقاله تحقیق که محقق باید کنترل خود را بر مطالعه تحقیق حفظ کند. او باید عواقب هر مرحله را که قصد داشته قبل از برداشتن آن برداشته شود اندازه گیری کند.برای مثال یک محقق در حال انجام تحقیق در مورد تأثیر  فشار دائمی بر ویژگی های دوام پارچه است. در این تحقیق ، محقق باید اثر نهایی پرس دائمی را اندازه گیری کند.

  دقت کافی در نگارش مقاله علمی پژوهشی

  در چاپ مقاله علمی پژوهشی دقت مهم است زیرا بدون دقت مقاله تحقیق نمی تواند معتبر و قابل تعمیم باشد. در هر مرحله از تحقیق ، محقق باید صحت را بررسی کند. هنگامی که محقق در حال مرور دستورات زبان است ، باید منابع را بنویسد تا هنگام نوشتن این بررسی ها ، مرجع هر بررسی را به طور دقیق بداند. در حین آزمایش فرضیه ، محقق باید نتایج آزمون ها را به طور دقیق بنویسد تا خطایی رخ ندهد. در تحقیق ، محقق نباید خود جایی برای بروز خطا بگذارد. او باید صحت تحقیقات خود را تا ۱۰۰ درصد تضمین کند. برای مثال فرض کنید یک محقق در حال تحقیق درباره تأثیر معلولیت های جسمی در کودکان است. محقق از مصاحبه به عنوان ابزاری برای جمع آوری داده ها برای پژوهش استفاده می کند ، محقق باید پاسخ مصاحبه شوندگان را به طور دقیق ثبت کند و به هیچ وجه نباید در نتیجه آن دخل و تصرفی بکند.

  چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟

  چگونه شانس چاپ مقاله علمی پژوهشی را افزایش دهیم؟

  در نگارش مقالات علمی پژوهشی کلمات را واضح به کار ببرید

  یک  مقاله تحقیقاتی باید فاقد ابهام باشد. باید از وضوح بالایی برخوردار باشد. وضوح یکی از اصلی ترین مواد تحقیق است و بدون وضوح مقاله تحقیق بی فایده است.به عنوان مثال محقق باید در مورد شفافیت تحقیق محتاط باشد. ابتدا محقق باید یک مسئله تحقیق ایجاد کند و وقتی مسئله تحقیق روشن و قابل فهم باشد ، محقق می تواند تحقیق و پژوهش را بدون مانع انجام دهد. فرض کنید محقق مسئله تحقیق را به این دلیل ایجاد می کند که چگونه رسانه بر رشد کودک تأثیر می گذارد ، در این سوال، تحقیق محقق باید روشن کند که منظور از  رشد ، اجتماعی ، ذهنی ، جسمی یا حرکتی چیست. محقق نمی تواند مطالعه را انجام دهد مگر اینکه وضوح مسئله تحقیق را به ارمغان بیاورد.

  هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی

  هزینه چاپ مقالات علمی پژوهشی متفاوت است و بستگی به مجله ای دارد که قصد دارید برای مقاله تان از آن پذیرش بگیرید. به طور کلی هزینه درج مقالات علمی از ۸۰۰هزار تومان شروع می شود. در صورتی که می خواهید مدت زمان چاپ  مقاله تان تسریع پیدا کند باید نکاتی را بدانید. افرادی که این تخصص را دارند و موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند با دریافت هزینه ای مقاله شما را برای چاپ سریع آماده می کنند. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید کلیک کنید.

  مقاله علمی پژوهشی یکی از انواع مقالات علمی ترویجی و علمی تخصصی است. پارامتری که مقاله علمی پژوهشی را از دو نوع دیگر متمایز می کند تازه بودن داده و اطلاعات است. یعنی داده های یک مقاله علمی پژوهشی را در هیچ کجای دیگر پیدا  نخواهید کرد. برای پذیرش مقاله علمی پژوهشی مدت زمانی را برای داوران برای داوری مقاله اختصاص می دهند. برای چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی راهکارهایی وجود دارد که متخصصین و کاربلدان از پس آن برمی آیند. برای مشاوره چاپ فوری مقاله علمی پژوهشی با کارشناسان ما در مجموعه ایکس ارتباط بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0/5 (0 نظر)