چاپ مقاله پابمد pubmed : دانشجویان حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند برای تقویت رزومه خود و بهره‌گیری از امتیازات پژوهشی رزومه خود را با انتشار مقاله در پابمد تقویت کنند. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی pubmed با توجه به اعتبار بسیار بالایی که دارد شرایط پذیرش دشواری دارد و به سختی می‌توان مقالات تخصصی را در این ژورنالها به چاپ رساند. بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

نحوه امتیازدهی به مقالات پابمد

بر اساس بخش نامه های متعدد وزارت بهداشت، طبق جدید ترین فرم مصاحبه داوطلبان دوره دکتری پژوهشی Ph.D. by Research نشان می دهد که پذیرش مقاله در مجلات نمایه شده در pubmed به قرار زیر است:

 • برای دانشجویان رشته های پزشکی و رشته های وابسته به آن، چاپ مقالات دارای ایندکس های pubmed/ medline دارای ۲۵ امتیاز،

 • برای ارتقا اعضا هیئت علمی، چاپ مقاله پابمد یا پابمد سنترال دارای ۶ امتیاز،

چاپ مقاله پابمد مناسب کدام رشته ها است؟

در حال حاضر پایگاه اطلاعاتی پابمد pubmed بیش از ۱۶ میلیون مقاله و بیش از ۴۵۰۰ ژورنال در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، و علوم پایه پزشکی را داراست.جلات پاب‌مد (PubMed) مهم‌ترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین Medline است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی جهت پذیرش و چاپ مقاله pubmed است . پایگاه پابمد PubMed منابع و مقالات حوزه پزشکی را دربر می گیرد که توسط موسسه مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی National Center for Biotechnology Information و کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا (NLM) تهیه گردیده است.

هزینه ی چاپ مقاله پابمد در مجلات

مجلات پابمد PUBMED که در حوزه علوم پزشکی فعالیت می کنند و بعد از JCR ها جز معتبرترین مجلات محسوب می شوند؛ داوری سختی دارند ولی نسبت به داوری مجلات JCR راحت تر است. پروسه داوری مجلات پابمد طولانی مدت می باشد و حداقل دو ماه زمان داوری این مجلات می باشد تا نتیجه اکسپت و یا ریجکت را اعلام نمایند. هزینه چاپ مقاله در مجلات پابمد بالای یک میلیون تومان می باشد. مجلات پابمد pubmed برای دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند و یا میخواهند در مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی شرکت نمایند، مناسب است.

سابمیت مقاله پابمد

ارسال و پیگیری مقاله  سابمیت مقاله و پیگیری­‌های بعدی نیز یکی دیگر از خدمات ما در چاپ مقاله در مجلات پابمد PubMed است. ایجاد پنل کاربری برای ارسال یا سابمیت مقاله، مکاتبه با سردبیر مجله و پیگیری­‌های بعدی جزو اصلی­‌ترین خدمات ما در حوزه ارسال و سابمیت مقاله است.  سابمیت مقاله به یک ژورنال می‌بایست توسط راههایی انجام شود که از طرف مجله تعیین شده است. در حین سابمیت مقاله بهتر است یک کاورلتر همراه مقاله سابمیت کنید و یا حین سابمیت سعی کنید با رایزنی با سردبیر ژورنال اطمینان بیشتری برای چاپ مقاله به دست آورید.

نگارش کاورلتر مقاله پابمد

نگارش کاورلتر برای مقاله  نگارش کاورلتر برای یک مقاله بسیار ضروری است. بسیاری از مجلات پایگاه پابمد PubMed نگارش کارولتر را برای مقالات ارسالی یک ضرورت تلقی می­کنند و مقالاتی که بدون کاورلتر ارسال می­‌کنند را اغلب به مرحله ارزیابی و داوری ارسال نمی­‌نمایند. دلیل آن هم به این خاطر است که با مطالعه کاورلتر ادیتور می‌‌تواند به سرعت مقاله را ارزیابی اولیه کند و از میزان همخوانی آن با اسکوپ مجله، آشنایی اجمالی با مولفان و مهمترین یافته های مقاله اطلاع حاصل کند و در صورت داشتن جذابیت، مقاله را برای فرآیند داوری ارسال نماید.

ویراستاری مقاله پابمد

روشن است که وجود ایرادات در متن مقاله که شامل ایرادات دستور زبانی یا نگارشی می‌باشند نشان از ضعف نویسنده هستند و باید قبل از سابمیت برطرف شوند به همین جهت لزوم ویراستاری تخصصی توسط یک متخصص حرفه ای و کاربلد کاملا ضروری می‌باشد. ویراستاری باید به صورت تخصصی انجام شود.

ادیت و فرمت بندی مقاله پابمد

ادیت مقاله و فرمت‌­بندی مقاله منظور از ادیت مقاله رفع ایرادات علمی و نگارشی موجود در مقاله است. دانشجویان می­توانند از ویراستاران حرفه‌­ای و تخصصیهدف ریسرچ جهت ویراستاری مقاله خود استفاده نمایند. همچنین، هر مجله­‌ای دارای یک قواعد حاص برای فورمت­‌بندی مقاله است. فرمت‌­ بندی مقاله بر اساس رهنمود های اعلام شده مجله معمولا کاری پر دردسر و پیچیده است که همکاران ما در موسسه چاپ مقاله هدف ریسرچ آماده انجام تمامی امور مربوط به فرمت‌­بندی مقاله هستند.

ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله پابمد

ترجمه تخصصی مقالات و متون پزشکی و پیراپزشکی که قصد سابمیت آن به ژورنالهای معتبر pubmed را دارید باید با سطح کیفی طلایی انجام شوند و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. ترجمه متون تخصصی حوزه پیراپزشکی باید توسط مترجم متخصص و با سابقه انجام شود. داوران این ژورنالها با توجه به سختگیری بسیار بالایی که دارند توقع ترجمه نیتیو از مقالات را دارند و مقاله باید با کیفیت طلایی و هم سطح با ترجمه نیتیو انجام شود تا قابل پذیرش در این ژورنالها باشد.

خدمات موسسه هدف رسیرچ در چاپ مقاله پابمد pubmed

 1. مشاوره تخصصی نگارش مقاله PUBMED

 2. استخراج مقاله PUBMED از پایان نامه

 3. ویرایش ادبی مقاله PUBMED

 4. ویرایش نیتیو مقاله PUBMED

 5. ویرایش فنی مقاله PUBMED

 6. ترجمه تخصصی مقاله PUBMED (ترجمه به بیش از ۲۰ زبان)

 7. بازنویسی (ارتقاء و به روز رسانی) محتوا و رفرنس های مقاله PUBMED

 8. تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقاله PUBMED (فرمت کردن مقاله PUBMED)

 9. ثبت مقاله PUBMED

 10. تبدیل مقاله PUBMED به Power Point

 11. خلاصه سازی مقاله PUBMED

 12. خرید و دانلود مقالات چاپ شده PUBMED از سایت های داخلی و خارج

 13. نگارش، ترجمه و ویرایش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و Native انجام می شود.

 14. در زمان نگارش، ویرایش یا ترجمه تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.

 15. برای تمامی سفارشات گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report) به صورت رایگان ارائه می شود.

 16. رفرنس های مورد استفاده برای مقالات از نشریات برتر هر رشته می باشد.

 17. تمامی سفارشات در موعد مقرر تحویل می گردند.

3/5 (1 نظر)