راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد
 • راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر : هنگامی که مقاله خود را به یک ژورنال ارسال می کنید ، اغلب باید نامه ای را به همراه داشته باشید. این یک فرصت عالی برای برجسته کردن که چه چیزی تحقیقات شما را جدید و مهم می کند برای سردبیر مجله است. در کاور لتر باید توضیح داده شود که چرا مقاله شما برای مجله آنها مناسب است و چرا باید مورد توجه خوانندگان مجله قرار می گیرد. نگارش کاورلتر خوب و مکتوب می تواند به مقاله شما کمک کند تا به مرحله بعدی فرآیند – که برای بررسی و اکسپت مقاله  – برسد. بنابراین ارزش دارد که وقت خود را صرف فکر کردن در مورد چگونگی نوشتن کاورلتر به سردبیر مجله کنید ، تا مطمئن شوید که موثر است. برای کمک به شما ، یک راهنما برای توضیح چگونگی نوشتن کاور لتر برای ارسال و چاپ مقاله در ژورنال ، ارائه مثالهایی از مواردی که باید اضافه کنید و مواردی که نباید ، و نمونه ای از کاورلتر را ارائه داده ایم. با ما همراه باشید در راهنمای نگارش کاورلتر :

  کاورلتر چیست؟

  Cover letter نامه ای است که همراه با مقاله برای ارسال به مجله نوشته می شود و هدف اصلی از نوشتن کاور لتر، ارائه توضیح مختصر و جامع در ارتباط با مقاله و مطالعه انجام شده می باشد.

  آیا نگارش کاور لتر ضروری است؟

  ضرورت نوشتن کاورلتر در این است که عدم حضور آن، به سادگی باعث کنار گذاشته شدن اثر شما می‌شود؛ زیرا که معنای غیرمستقیم آن، نادیده گرفتن نقش کلیدی سردبیر مجله می‌باشد! پس بهتر است از اصول آگاه شویم و کاور لتری درخور برای مقاله تدارک ببینیم. قواعد زیر، پایه‌های کلی و جامع برای تهیه یک کاورلتر است که روند خوانش و دریافت منظور شما را برای خواننده روان می‌سازد.

  راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

  راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

  آیا کاورلتر و چاپ مقاله برای مجلات منفعت مالی دارد؟

  در حالی که نقش مقاله تحقیقاتی شما اثبات شایستگی تحقیقات شما است ، نگارش کاور لتر قوی این فرصت است که اهمیت تحقیق خود را برجسته کنید و مفهوم آن را به سردبیران مجله “بفروشید”.متأسفانه ، باید بپذیریم که بخشی از فرایند تصمیم گیری در مورد پذیرش مقاله براساس یک مدل تجاری است. ویراستاران باید مقالاتی را انتخاب کنند که مورد علاقه خوانندگان آنها باشد. به عبارت دیگر ، مقاله شما ، اگر منتشر شود ، باید برای آنها درآمد کسب کند. وقتی کاملاً مشخص نیست که چگونه مقاله پژوهشی شما فقط بر اساس عنوان و محتوای آن می تواند باعث ایجاد علاقه شود (به عنوان مثال ، اگر مقاله شما از نظر فنی برای تحریریه بیشتر باشد) ، کاور لتر شما فرصتی است که می توانید ویراستاران را متقاعد کنید. که کار شما ارزش بررسی بیشتر را دارد.

  عوامل تاثیر گذار در رد یا پذیرش کاورلتر

  علاوه بر عوامل اقتصادی ، بسیاری از ویراستاران از کاورلتر برای بررسی اینکه آیا نویسندگان می توانند از دستورالعمل های اساسی پیروی کنند استفاده می کنند. به عنوان مثال ، اگر در راهنمای یک مجله برای نویسندگان ذکر شده است که شما باید افشای اطلاعات ، بازبینی کنندگان بالقوه و اظهارات مربوط به اقدامات اخلاقی را داشته باشید ، درج نکردن این موارد ممکن است منجر به رد خودکار مقاله شما شود ، حتی اگر تحقیقات شما پیشرفته ترین پروژه در مورد آن باشد. با عدم پیروی از دستورالعمل ها ، پرچمی قرمز رنگ برافراشته می کنید که ممکن است بی خیال آن شوید ، و اگر به جزئیات کاور لتر دقت نکنید ، سردبیران ممکن است در مورد کیفیت و دقت تحقیقات شما تعجب کنند. این برداشت شما از ویراستاران نیست!

  راهنمای نگارش کاورلتر در چاپ مقاله

  راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

  کاور لتر باید شامل چه مواردی باشد؟

  قبل از شروع به نوشتن کاور لتر ، لطفاً دستورالعمل های مربوط به نویسندگان (IFAs) مجله انتخابی خود را بررسی کنید ، زیرا همه مجلات به کاور لتر نیاز ندارند. همچنین باید IFA ها را برای اطلاعات خاص ژورنالی که در نامه جلد شما وجود دارد بررسی کنید. این ممکن است شامل لیستی از مقالات مرتبط باشد که توسط شما یا همکارانتان نوشته شده اند و یا در حال حاضر برای چاپ در سایر مجلات در نظر گرفته شده اند.

  اطلاعاتی که باید در کاورلتر خود قرار دهید

  نکات کلیدی شامل:

  نام سردبیر (این را می توانید معمولاً در صفحه ژورنال در Taylor & Francis Online پیدا کنید)

  عنوان نسخه خطی شما

  نام ژورنالی که در حال ارسال به آن هستید

  بیان اینکه مقاله شما قبلاً منتشر نشده است و در حال حاضر توسط مجله دیگری مورد بررسی قرار نمی گیرد

  شرح مختصری از تحقیقاتی که در مقاله خود گزارش می دهید ، چرا مهم است ، و چرا فکر می کنید خوانندگان مجله به آن علاقه مند هستند

  اطلاعات تماس شما و سایر همکاران و نویسندگان

  محققانی که نباید نسخه خطی شما را مرور کنند

  راهنمای نگارش کاورلتر در چاپ مقاله علمی پزوهشی

  راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

  مواردی که باید در نگارش کاور لتر از آنها اجتناب کنید:

  خلاصه مقاله خود را در کاورلتر  کپی نکنید ، در عوض با کلمات خود اهمیت کار ، مشکلی که در حال حل است و دلیل اینکه نسخه خطی در مجله است را توضیح دهید

  بیش از حد از اصطلاحات سنگین یا کلمات اختصاری استفاده نکنید ، به زبان ساده و آسان بنویسید

  از جزئیات زیاد خودداری کنید – کاور لتر خود را به عنوان مقدمه و مروری کوتاه حداکثر در یک صفحه انجام دهید

  از هرگونه اشتباه املایی و دستوری خودداری کنید و اطمینان حاصل کنید که نامه شما قبل از ارسال کاملاً اثبات شده است.

  یافته های خود و اهمیت آنها را بیش از حد زیبا نکنید. از کلماتی مانند “تنها ترین” ، “اولین بار” و “تغییر پارادایم” خودداری کنید. این نوع اظهارات مغرضانه نشان می دهد و باعث می شود ویرایشگر توانایی شما را در ارزیابی عینی لیاقت کار شما زیر سوال ببرد.

  لیست افرادی که ممکن است مقاله شما را تأیید کنند و در مورد شهرت نویسندگان بحث کنند ، سردبیران این کار را دوست ندارد. آنها می خواهند بدانند که آیا محتوای شما با معیارهای آنها مطابقت دارد یا خیر ، بنابراین فقط بر روی پرداختن به این نکته تمرکز کنید.

  رمان ننویسید در حالی که می خواهید کار خود را به اندازه کافی توضیح دهید و مفهوم آن را به سردبیران بفروشید ، کاور لتر خود را حداکثر در یک صفحه نگه دارید.

  الگوی نوشتن کاورلتر

  اگر برای نوشتن کاورلتر برای یک مجله به کمک بیشتری نیاز دارید ، می توانید از الگوی قرار داده شده در این سایت استفاده کنید. توجه کنید کاور لتر شما باید به زبان انگلیسی باشد اگر مجله ای که انتخاب کردید خارج از کشور است. همیشه مطمئن شوید که مجلات برای چاپ مقاله علمی پژوهشی و isi چه اطلاعاتی را برای گنجاندن در کاور لتر میخواهد

  راهنمای نگارش کاورلتر ، چاپ مقاله علمی پژوهشی

  راهنمای نگارش کاورلتر صفر تا صد

  دانلود نمونه کاورلتر مقاله

  نمونه ای از نگارش کاورلتر ضعیف و اشتباه

  مدیر مسئول محترم ،
  من کاور لتر  خود را تحت عنوان “تجزیه و تحلیل مقیاس بزرگ تنظیم کننده های چرخه سلولی در سرطان مثانه” برای شما ارسال می کنم. ما می خواهیم مقاله برای انتشار در مجله isi پاتوبیولوژی در نظر گرفته شود.
  لطفاً در اولین فرصت ما را از تصمیم خود مطلع کنید.
  بااحترام،
  ارادتمند شما،
  یک محقق ، دکترا

  نمونه ای از نگارش کاورلتر صحیح

  درعوض ، بررسی کنید که آیا دستورالعمل های مجله برای نویسندگان الزامات نامه جلدی را دارند (به عنوان مثال افشای اطلاعات ، اظهارات ، بازبینی کنندگان بالقوه) سپس ، نامه ای بنویسید که دلیل ویراستار می خواهد مقاله شما را چاپ کند چیست. ساختار زیر تمام نکات لازم را که باید وارد شوند را پوشش می دهد.

  پاراگراف اول کاور لتر : عنوان کاور لتر خود و نوع مقاله آن را ذکر کنید (به عنوان مثال بررسی ، تحقیق ، مطالعه موردی). سپس به طور خلاصه پیشینه مطالعه خود ، سوالی را که می خواستید پاسخ دهید و چرا توضیح دهید.

  پاراگراف دوم کاور لتر : شما باید مختصراً توضیح دهید که چه کاری انجام شده است ، یافته های اصلی و چرا قابل توجه است.
  پاراگراف سوم در نوشتن کاور لتر : در اینجا باید نشان دهید که چرا خوانندگان مجله به مقاله شماعلاقه مند هستند. نشانه های خود را از اهداف و دامنه ژورنال بگیرید. به عنوان مثال اگر مجله نیاز دارد که همه کارهای منتشر شده دارای مفاهیم گسترده ای باشد ، توضیح می دهد که چگونه مطالعه شما این کار را انجام می دهد. همچنین بهتر است جمله ای در مورد اهمیت نتایج در این زمینه وارد کنید.

  برای نتیجه گیری ، نویسنده مربوطه و هر گونه شرایط خاص ژورنالی را که باید رعایت شود بیان کنید (به عنوان مثال استانداردهای اخلاقی).

  نکته: تمامی کاور لتر ها باید حاوی این جملات باشد:

  ما تأیید می کنیم که این نسخه در جاهای دیگر منتشر نشده و توسط مجله دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

  همه نویسندگان مقاله را تأیید کرده اند و با ارسال آن برای [درج نام مجله هدف] موافقت می کنند.

  نکات مهم قبل از ارسال کاورلتر

  قبل از ارسال نسخه کاور لتر خود ، یک بار دیگر کاملاً کیفیت آن را بررسی کنید. آن را به طور انتقادی ارزیابی کنید – آیا می توان کاری بهتر انجام داد؟

  مطمئن شوید که:

  1. متن نامه از دستورالعمل های نویسندگان پیروی می کند
  2. همه پرونده ها در قالب فایل صحیح و با وضوح یا اندازه مناسب هستند
  3. هجی و دستور زبان درست است
  4. شما اطلاعات تماس با همه نویسندگان را دارید
  5. شما یک کاور لتر قانع کننده نوشته اید

  اطلاعات ضروری که باید در کاور لتر گنجانده شود :

  نام ویرایشگر (وقتی مشخص شد)

  نام ژورنالی که در حال ارسال آن هستید

  عنوان نسخه خطی شما

  نوع مقاله (بررسی ، تحقیق ، مطالعه موردی و غیره)

  تاریخ ارسال

  پیشینه مختصری از مطالعه خود و س researchال تحقیقاتی که می خواستید پاسخ دهید

  مروری کوتاه بر روش شناسی مورد استفاده

  یافته های اصلی و اهمیت برای جامعه علمی (چگونه تحقیقات شما درک ما از یک مفهوم را پیشرفت می دهد)

  اطلاعات تماس نویسنده مسئول

  اظهاراتی مبنی بر اینکه مقاله شما قبلاً چاپ نشده است و در حال حاضر توسط مجله دیگری تحت بررسی نیست و همه نویسندگان آن را تأیید کرده اند و موافقت کرده اند که نسخه خطی را به این مجله ارسال کنند

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0/5 (0 نظر)

  32 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  medrol cost in usa – depo-medrol order online buy azelastine nasal spray for sale

  Здравствуйте!
  Наша компания поможет вам купить диплом ВУЗа с гарантией качества и доставкой в любой регион России!
  http://saksx-attestats.ru/
  Приобретите диплом Вуза с доставкой по России без предоплаты и полной уверенностью в его подлинности.
  Закажите российский диплом у нас по доступной цене с гарантией прохождения проверок и доставкой по РФ.

  buy generic desloratadine 5mg – order zaditor 1 mg sale buy cheap generic albuterol

  buy albuterol without prescription – fluticasone buy online order generic theo-24 Cr

  ivermectin order – ivermectin for covid buy cefaclor 250mg sale

  zithromax 250mg cost – order zithromax 250mg sale order ciprofloxacin 500mg for sale

  cleocin pills – cleocin 150mg for sale chloramphenicol oral

  buy generic amoxicillin over the counter – buy keflex 250mg generic generic cipro 500mg

  I enjoy, lead to I found just what I used to be taking a look for. You’ve ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

  Gama casino

  oral clavulanate – ampicillin online order cipro 1000mg tablet

  Aw, this was a very nice post. Spending some time and actual effort to produce a really good article… but what can I say… I hesitate a whole lot and never manage to get nearly anything done.

  http://ogsgolf.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=198916

  Производимые российской компанией тренажеры для кинезитерапии trenazhery-dlya-kineziterapii.ru и специально созданы для восстановления после травм. Устройства имеют интересное предложение стоимости и функциональности.
  Продаем очень недорого блочную раму с усиленной конструкцией. В каталоге интернет-магазина для кинезитерапии всегда в продаже варианты грузоблочного и нагружаемого типа.
  Изготавливаемые тренажеры для реабилитации обеспечивают мягкую и безопасную тренировку, что особенно важно для тренирующихся пациентов в процессе восстановления.
  Конструкции обладают регулируемым сопротивлением и уровнями нагрузки, что позволяет индивидуализировать силовые тренировки в соответствии с потребностями любого пациента.
  Все устройства актуальны для кинезитерапии по руководству профессора Сергея Бубновского. Оборудованы рукоятками для удобного выполнения тяг в наклоне или стоя.

  atarax 25mg without prescription – buspirone for sale online buy endep generic

  anafranil 25mg over the counter – order cymbalta 20mg for sale buy sinequan 25mg without prescription

  buy seroquel tablets – buy eskalith pill eskalith buy online

  buy clozapine 100mg pills – clozaril sale order pepcid generic

  buy retrovir 300 mg sale – brand glucophage 1000mg order allopurinol online cheap

  glycomet 1000mg oral – cefadroxil 500mg cheap order generic lincomycin

  Hello, its fastidious article on the topic of media print, we all know media is a impressive source of information.

  Rybelsus

  lasix over the counter – prazosin uk buy captopril pills

  acillin uk amoxil pill generic amoxicillin

  metronidazole 200mg pills – order azithromycin 500mg order azithromycin 250mg generic

  stromectol where to buy – order generic sumycin cheap sumycin 250mg

  where to buy valtrex without a prescription – diltiazem over the counter purchase zovirax pill

  ciprofloxacin 500mg cheap – buy chloromycetin pill order erythromycin 250mg for sale

  order generic flagyl 400mg – purchase flagyl generic buy zithromax 500mg pills

  buy ciprofloxacin 1000mg online cheap – order cipro without prescription order augmentin 625mg for sale

  buy cipro 1000mg sale – buy augmentin 375mg sale augmentin for sale online

  order atorvastatin 10mg without prescription atorvastatin 40mg for sale lipitor 40mg oral

  Aviator Spribe играть онлайн
  I apologise, but, in my opinion, you are not right. Write to me in PM, we will communicate.
  Добро пожаловать в захватывающий мир авиаторов! Aviator – это увлекательная игра, которая позволит вам окунуться в атмосферу боевых действий на небе. Необычные графика и захватывающий сюжет сделают ваше путешествие по воздуху неповторимым.

  Попробуйте свою удачу в игре Aviator Spribe играть на компьютере и станьте победителем азарта!
  Aviator игра позволит вам почувствовать себя настоящим пилотом. Вам предстоит совершить невероятные маневры, выполнять сложные задания и сражаться с противниками. Улучшайте свой самолет, чтобы быть готовым к любым ситуациям и становиться настоящим мастером.
  Основные особенности Aviator краш игры:
  ۱٫ Реалистичная графика и физика – благодаря передовой графике и реалистичной физике вы почувствуете себя настоящим пилотом.
  ۲٫ Разнообразные режимы игры и миссии – в Aviator краш игре вы сможете выбрать различные режимы игры, такие как гонки, симулятор полетов и захватывающие воздушные бои. Кроме того, каждая миссия будет предлагать свои собственные вызовы и задачи.
  ۳٫ Улучшение и модернизация самолетов – в игре доступны различные модели самолетов, которые можно покупать и улучшать. Вы сможете устанавливать новое оборудование, улучшать двигательность и мощность своего самолета, а также выбирать различные варианты окраски и декорации.
  Aviator краш игра – это возможность испытать себя в роли авиатора и преодолеть все сложности и опасности воздушного пространства. Почувствуйте настоящую свободу и адреналин в Aviator краш игре онлайн!
  Играйте в «Авиатор» в онлайн-казино Pin-Up
  Aviator краш игра онлайн предлагает увлекательную и захватывающую игровую атмосферу, где вы становитесь настоящим авиатором и сражаетесь с самыми опасными искусственными интеллектами.
  В этой игре вы должны показать свое мастерство и смекалку, чтобы преодолеть сложности многочисленных локаций и уровней. Вам предстоит собирать бонусы, уклоняться от препятствий и сражаться с врагами, используя свои навыки пилотирования и стрельбы.
  Каждый уровень игры Aviator краш имеет свою уникальную атмосферу и задачи. Будьте готовы к неожиданностям, так как вас ждут захватывающие повороты сюжета и сложные испытания. Найдите все пути к победе и станьте настоящим героем авиатором!
  Авиатор игра является прекрасным способом провести время и испытать настоящий адреналиновый разряд. Готовы ли вы стать лучшим авиатором? Не упустите свой шанс и начните играть в Aviator краш прямо сейчас!
  Aviator – играй, сражайся, побеждай!
  Aviator Pin Up (Авиатор Пин Ап ) – игра на деньги онлайн Казахстан
  Aviator игра предлагает увлекательное и захватывающее разнообразие врагов и уровней, которые не оставят равнодушными даже самых требовательных геймеров.
  Враги в Aviator краш игре онлайн представлены в самых разных формах и размерах. Здесь вы встретите группы из маленьких и быстрых врагов, а также огромных боссов с мощным вооружением. Разнообразие врагов позволяет игрокам использовать разные тактики и стратегии для победы.
  Кроме того, Aviator игра предлагает разнообразие уровней сложности. Выберите легкий уровень, чтобы насладиться игровым процессом, или вызовите себе настоящий вызов, выбрав экспертный уровень. Независимо от выбранного уровня сложности, вы получите максимум удовольствия от игры и окунетесь в захватывающий мир авиаторов.
  Играйте в Aviator и наслаждайтесь разнообразием врагов и уровней, которые позволят вам почувствовать себя настоящим авиатором.

  Aviator Spribe скачать казино
  It agree, your idea is brilliant

  Попробуйте свою удачу в игре Aviator Spribe казино играть на евро и станьте победителем!

  Cialis 20 Mg Opiniones
  You are mistaken. Let’s discuss.
  Cialis 5 mg prezzo cialis prezzo cialis 5 mg prezzo

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *