چاپ مقاله isc : isc سومین پایگاه محبوب در ایران در زمینه نمایه چاپ مقاله ، نشریات ،کنفرانس ها و… می باشد .

isc  به پایگاه استنادی جهان اسلام شهرت دارد که ۵۷ کشور در آن مشارکت داشته و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و توسط مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز مدیریت و گرداوری می شود.

ایران بعد از پایگاه ISI آمریکا و اسکوپوس هلند، سومین پایگاه تولید مقالات علمی را دارد که isc نامیده می شود.

آدرس این پایگاه http://www.isc.gov.ir می باشد و مقالات به سه زبان انگلیسی، فارسی و عربی در ISC منتشر می شوند.

اما چاپ مقاله در isc چه مزایای دارد؟ چه کسانی نیازمند چاپ مقاله isc هستند؟ چاپ مقاله در آی اس سی چقدر طول می کشد؟ مجلات معتبر isc کدامند؟ کدام کشور مسئول گردآوری و مدیریت مقالات isc است؟ فرآیند پذیرش مقاله isc چگونه است؟ آیا امکان چاپ فوری مقاله isc وجود دارد؟ هزینه چاپ مقاله isc چقدر است؟ چاپ مقاله isc در نشریات داخلی و خارجی چه تفاوت هایی دارد؟ با ما همراه باشید تا تمام سوالات شما را پاسخ دهیم؟

چاپ مقاله isc

مجلات معتبر isc  کدامند ؟

 • گزارش های استنادی نشریات فارسی (Persian Journal Citation Report (PJCR

 • گزارش‌ های استنادی نشریات عربی (Arabic Journal Citation Reports (AJCR

 • گزارش‌ های استنادی نشریات انگلیسی (English Journal Citation Reports (EJCR

 • نمایه استنادی علوم ایران (Persian Science Citation Index (PSCI

 • نمایه استنادی علوم جهان اسلام Islamic World Science Citation Index

 • طلایه داران علم ایران   Persian Essential Science Indicator (PESI)

 • فهرست مندرجات فارسیPersian Current Content

 • پایگاه استنادی برترین کنفرانس های علمی فارسی Persian Highly- Cited Proceedings Database  (PHPD)

 • نظام آگاهی رسانی استنادی ایران  Persian Citation Alert

 • نظام آگاهی رسانی نشریات علمی جهان اسلام ISC Current Awareness Services

 • نظام گزارش استنادی Citation Report

 • نظام شاخص های عملکردی نشریات فارسیPersian Journal Performance Indicator

 • تحلیل پایگاه داده های نشریلت فارسیAnalysis of Persian Journal Database

 • نظام تمام متن مقالات مجلات جهان اسلام ISC E-Journals

 • تولید کتاب علم ایران

چاپ مقاله در isc چه مزایای دارد؟

پذیرش مقاله ISC و چاپ مقاله ISC  کاری بس مهم است و افرادی که قصد دارند تحصیلات خود را ادامه دهند می توانند با این نوع مقاله درجه ای بالاتر داشته باشند .

چاپ مقاله isc برای این  است .که شما بتوانید در جوامع علمی اثری برای ارائه  داشته باشید و یا در مصاحبه های علمی بتوانید  اثری را ارائه نمایید . با چاپ مقاله isc شما از رقیبان خود جلوتر خواهید بود و در نتیجه می توانید  نتایج بهتری کسب کنید .

تقویت رزومه برای شرکت در مصاحبه مقطع دکتری؛

قوی‌شدن رزومه و افزایش اعتبار علمی در میان پژوهشگران؛

تقویت عمومی رزومه برای استخدام دریافت مزایای شغلی؛

افزایش حقوق اساتید و بهترشدن جایگاه‌شان در رتبه‌بندی اساتید دانشگاهی؛

هزینه‌های کمتر برای چاپ مقاله نسبت به هزینه انتشار مقالات در مجلات خارجی؛

پذیرش ساده‌تر مقالات و آثار علمی در این بستر نسبت به پذیرش در مجلات خارجی؛

با وجود داشتن مقاله ISC نمره بیشتری در جلسه دفاع پایان‌نامه ارشد به فرد داده خواهد شد؛

مدت‌زمانی که طول می‌کشد تا مقالات ISC داوری شوند، کمتر از داوری مقالات برای مجلات خارجی است.

نحوه ثبت مقاله در ISC

برای اینکه مقاله‌تان در ژورنالی منتشر شود که در پایگاه ISC نمایه شده است، باید ابتدا با فهرست مجلاتی که در این پایگاه وجود دارند، آشنا باشید و بعد از اینکه دریافتید، خواهان پذیرش مقاله‌تان در کدام ژورنال هستید، محتوای تولیدی خود را در قالب و به زبان مجله موردنظر درآورید.

بعد از این کار، مقاله را به مجله سابمیت کنید. در صورت پذیرش اثرتان در آن مجله، مقاله شما هم در پایگاه ISC قابل‌دسترسی خواهد بود.

اما اگر با این کار آشنایی ندارید و وقت کافی برای ثبت مقاله برای شما وجود ندارد ، کار چاپ و سابمیت مقاله را به موسسه پژوهشی هدف ریسرچ بسپارید.

چاپ مقاله در آی اس سی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان اخذ پذیرش و چاپ مقاله ISC وابسته به نشریه ای که انتخاب می شود و رشته تخصصی نشریه متفاوت است ولی به طور معمول مدت زمان پذیرش کمتر از ۳ هفته و مدت زمان چاپ در حدود ۱ تا ۲ ماه است.

فرآیند پذیرش مقاله isc چگونه است؟

قبل از هر چیز می‌بایست مجله ای که انتخاب کرده اید را نظر سنجی کنید و تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید مقاله خود را به چه ژورنالی سابمیت نمایید. مجله انتخابی ممکن است مقاله ای را به صورت فارسی یا انگلیسی پذیرش کند و تا قبل از اینکه از این نکته اطمینان نداشته باشید نمی‌توانید مراحل چاپ مقاله را شروع کنید. بعد از اینکه زبان قابل پذیرش برای مجله را مشاهده فرمودید می‌توایند فرآیند چاپ مقاله را آغاز نمایید.

 1. ترجمه تخصصی مقاله با کیفیت بالا
 2. ویرایش تخصصی مقالات ویرایش دستور زبانی و ساختاری مقاله
 3. انتخاب ژورنالهای تخصصی و معتبر برای مقاله
 4. ویرایش نهایی مقاله و سابمیت آن به ژورنال انتخاب شده
 5. چاپ مقاله در ژورنال مورد نظر

چاپ مقاله isc

چاپ فوری مقاله isc

زمان داوری برای مجلات علمی پژوهشی داخلی حدودا ۳ الی ۴ هفته به طول می انجامد که قطعا کارشناسان ما با مکاتبات و پیگیری های لازم این زمان را به حداقل می رسانند.

با اینکه زمان داوری مجلات برای تمامی مقالات یکسان میباشد اما کارشناسان ما در این موسسه با به کارگیری متد هایی مقاله شما را در مرحله داوری در اولویت قرار میدهد این باعث تسریع در روند کار میشود از جمله مواردی که بیشتر مورد توجه داوران مجلات قرار میگیرد عنوان جذاب مقاله میباشد و همچنین محتوای ناب و جدید مقاله و …که در صورت رعایت هر یک از این موارد مقاله شما در مرحله داوری در اولویت قرار خواهد گرفت.

هزینه چاپ مقاله isc چقدر است؟

هزینه چاپ مقاله هم می‌تواند نرخ‌های متنوعی داشته باشد. بعضی از نشریات داخلی و خارجی کاملا رایگان هستند. یعنی نیازی به پرداخت هزینه چاپ و انتشار در آنها وجود ندارد. اما برخی دیگر قیمت‌هایی برای انتشار آثار از شما دریافت می‌کنند. بازه قیمتی برای پرداخت هزینه وجود دارد. برای نشریات داخلی این مبلغ از حول ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

چاپ مقاله isc در نشریات داخلی و خارجی چه تفاوت هایی دارد؟

مقالات isc که در نشریات داخلی پذیرش می شوند باید به زبان فارسی و انگلیسی باشند . اما اگر همان مقاله قرار است در نشزیات خارجی به چاپ برسد اگر زبان آن مجله عربی باشد باید به آن زبان نیز ترجمه شود.

چه کسانی نیازمند چاپ مقاله isc دارند؟

isc یکی از مراکز معتبر برای انتشار مقالات علمی است، بنابراین افراد و پژوهشگرانی که مقالات خود را در این مرکز منتشر کرده‌اند، ممکن است نیاز به چاپ و انتشار آنها داشته باشند. علاوه بر این، دانشجویان و پژوهشگرانی که به دنبال منابع معتبر برای مطالعه و ارجاع به مقالات علمی هستند نیز ممکن است به چاپ مقالات ISC نیاز داشته باشند

کدام کشور مسئول گردآوری و مدیریت مقالات isc است؟

ISC یک مرکز انتشار مقالات علمی بین‌المللی است که در ایران مستقر است. بنابراین، کشور ایران مسئولیت گردآوری و مدیریت مقالات در ISC را برعهده دارد. ISC به عنوان یک پایگاه داده مهم برای انتشار مقالات علمی در حوزه‌های مختلف، به پژوهشگران و دانشجویان در سراسر جهان خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد.

چه معیارهایی برای پذیرش یک مقاله در ISC اعمال می‌شود؟

معیارهایی که برای پذیرش یک مقاله در ISC اعمال می‌شوند، ممکن است به گونه‌های مختلفی توسعه یابند، اما در کل عوامل زیر معمولاً در ارزیابی مقالات تأثیرگذار هستند:

کیفیت علمی: این شامل ارائه مسئله موضوعی مهم و نوآورانه، روش‌های تحقیق معتبر، تجزیه و تحلیل دقیق داده‌ها و استنتاجات قابل اعتماد است.

اصالت و ابتکار: مقالات باید ارزش افزوده‌ای داشته باشند و به نوعی ابتکاری یا جدید باشند، به‌طوری که به توسعه دانش در زمینه مورد نظر کمک کنند.

روش‌شناسی: باید روش‌های تحقیق و تجزیه و تحلیل داده‌ها به صورت دقیق و صحیح توضیح داده شده باشند و با استانداردهای علمی مطابقت داشته باشند.

پیشینه تحقیق: معیاری مهم برای ارزیابی مقالات، مروری دقیق بر پژوهش‌های پیشین و ارجاع به منابع معتبر است، همچنین باید نشان داده شود که چگونه مقاله جدیدی راجع به موضوع مورد بررسی ارائه می‌دهد.

کیفیت نگارشی و فرمت‌بندی: مقالات باید به طور کامل و روان نوشته شده باشند و استفاده از زبان علمی مناسب و فنی و نگارش و فرمت‌بندی درست از اهمیت بالایی برخوردارند.

انطباق با قوانین انتشار: این شامل اخلاق نشر، حفظ حقوق نشر و رفتار علمی صحیح در انتشار مقاله می‌شود.

مطابقت با موضوع مجله یا کنفرانس: مهم است که مقاله با موضوع و دامنه مورد نظر مجله یا کنفرانس مطابقت داشته باشد.

این موارد تنها یک تجزیه‌وتحلیل سطحی است و ممکن است هر ISC خاص معیارهای خود را برای پذیرش مقالات تعریف کند. بهترین راه برای درک دقیق معیارهای هر ISC، مطالعه دستورالعمل‌ها و راهنمای ارسال مقالات آن است.

چاپ مقاله isc

حقوق نشر مقاله پس از انتشار در ISC

با توجه به معمولاً قراردادهایی که با ISC منعقد می‌شود و قوانین حقوق نشر متعارف در موارد انتشار مقالات علمی، می‌توان به عناصر زیر درباره حقوق نشر پس از انتشار مقاله در ISC اشاره کرد:

حقوق نشر: پس از انتشار مقاله در ISC، حقوق نشر معمولاً با ناشر یا موسسه انتشارات مرتبط با ISC باقی می‌ماند. این به معنی آن است که شما به عنوان نویسنده، هنوز مالکیت اصلی مقاله را دارید، اما مجوز انتشار و توزیع آن در ISC به ISC اختصاص می‌یابد.

امکان بازنشر: بعد از انتشار در ISC، ممکن است با موافقت ISC، مقاله در سایر منابع و منابع دیگر نیز منتشر شود. با این حال، باید توجه داشت که بعضی از ناشران ممکن است محدودیت‌هایی برای بازنشر مقالات اعمال کنند.

استفاده از محتوا: معمولاً ISC به دیگران اجازه می‌دهد تا مقالات منتشر شده را برای مطالعه و استفاده شخصی خود، به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

حقوق نشر فرعی: بعضی از حقوق نشر مرتبط با مقالات، مانند حق اقتباس، حق ترجمه، و حق استفاده تجاری از محتوا، ممکن است با ISC یا ناشر اصلی مقاله توافق شده باشد.

در هر صورت، برای دقیقترین اطلاعات در مورد حقوق نشر پس از انتشار در ISC، توصیه می‌شود که قوانین و مقررات ISC و هرگونه قراردادهایی که با ISC منعقد می‌شود را به دقت مطالعه کنید.

چگونگی ارسال مقالهISC، مراحل ارزیابی و داوری، زمان بندی و آخرین وضعیت ارسال

مراحل ارسال مقاله به ISC، فرآیند ارزیابی و داوری، زمان‌بندی و آخرین وضعیت ارسال می‌تواند بر اساس دستورالعمل‌های خاص هر ISC متفاوت باشد. اما در کل، مراحل معمولاً شامل موارد زیر است:

ارسال مقاله: نخستین مرحله، ارسال مقاله به ISC است. این مرحله شامل ثبت نام در سامانه ISC، تکمیل فرم ارسال مقاله، و آپلود فایل مقاله به سامانه می‌شود.

ارزیابی اولیه: پس از ارسال، مقاله‌ها بررسی اولیه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که مقاله با دستورالعمل‌های ارسال مطابقت دارد و آماده ارزیابی برای مرحله بعدی است.

داوری و ارزیابی: در این مرحله، مقاله‌ها به داوران متخصص ارسال می‌شوند تا ارزیابی شوند. داوران نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کیفیت علمی، روش‌شناسی، اصالت، و نحوه نگارش مقاله ارائه می‌دهند.

تصحیحات و اصلاحات: در صورت نیاز، نویسنده می‌تواند پس از دریافت نظرات داوران، تصحیحات و اصلاحات لازم را اعمال کند و نسخه نهایی مقاله را به ISC ارسال کند.

تصویب و انتشار: پس از اتمام مراحل ارزیابی و تصحیحات، مقاله تصویب و برای انتشار در ISC آماده می‌شود. زمان بندی انتشار مقاله ممکن است بسته به زمان پذیرش و وضعیت داوری متفاوت باشد.

آخرین وضعیت ارسال: نویسندگان می‌توانند از سامانه ISC برای پیگیری وضعیت ارسال مقاله خود استفاده کنند، از جمله اطلاعات مربوط به وضعیت ارزیابی، تصویب، و زمان بندی انتشار.

با توجه به اینکه هر ISC ممکن است دستورالعمل‌ها و فرآیندهای خود را داشته باشد، توصیه می‌شود که نویسندگان قبل از ارسال مقاله، دستورالعمل‌های مربوطه را به دقت مطالعه کرده و به همین ترتیب اقدام کنند.

برخی از خدمات موسسه پژوهشی هدف ریسرچ

نگارش، ترجمه و ویرایش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و Native انجام می شود.

در زمان نگارش، ویرایش یا ترجمه تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.

برای تمامی سفارشات گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report) به صورت رایگان ارائه می شود.

رفرنس های مورد استفاده برای مقالات از نشریات برتر هر رشته می باشد.

تمامی سفارشات در موعد مقرر تحویل می گردند

0/5 (0 نظر)