آخرین جزئیات ثبت‌نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

آخرین جزئیات ثبت‌نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
 • آخرین جزئیات ثبت‌نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد : آخرین جزئیات ثبت‌نام و شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی توسط رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، اعلام شد.

  دکتر بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : با توجه به اینکه ثبت نام و شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی از روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه جاری آغاز شد و با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا مصاحبه سال جاری این دوره به صورت مجازی برگزار می شود.

  آخرین جزئیات ثبت‌نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

  داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی اقدام کنند.

  کاظمی گفت: داوطلبان به منظور ثبت نام مصاحبه می توانند با کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته وارد این سامانه شوند و فرم مربوطه را دریافت و سپس تکمیل کنند و همراه با کلیه مستندات علمی و پژوهشی خود به صورت یک فایل PDF در سامانه بارگذاری کنند.

  وی تأکید کرد: داوطلبان بدون توجه به محل هایی که شرایط دعوت به مصاحبه را کسب کرده اند، صرفاً می توانند بر اساس محل اقامت خود یکی از واحدهای دانشگاهی که در سامانه ارائه شده را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی انتخاب و ثبت کنند که در اطلاعیه های بعدی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در خصوص زمان و نحوه حضور در واحد دانشگاهی محل برگزاری مصاحبه مجازی، اطلاع رسانی خواهد شد.

  پایان زمان مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

   مصاحبه کلیه رشته و گرایش های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد.

  رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: داوطلبان می توانند تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۶ شهریور نسبت به ثبت نام مصاحبه اقدام کنند و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

  کاظمی به داوطلبان تأکید کرد: پیگیر اطلاعیه های بعدی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در سامانه sanjesh.iau.ir باشند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *