نوشتن مقاله isi در کارشناسی

نوشتن مقاله isi در کارشناسی
 • نوشتن مقاله isi در کارشناسی : نوشتن مقاله isi در کارشناسی کمی دشوارتر است. دانشجویان کارشناسی به واسطه سطح علمی پایین تری که نسبت به ارشد و دکتری دارند، زمانی که تصمیم به نوشتن مقاله isi در کارشناسی بگیرند، باید بیشتر تلاش کنند. ساختار و مراحل نوشتن مقاله ISI تغییری نمی کند اما برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی باید از اساتید، کارشناسان و متخصصان در حوزه نوشتن مقاله isi کمک بگیرید تا با راهنمایی آنان مسیر نوشتن مقاله isi در کارشناسی برای شما هموار تر شود. اگر امکان راهنمایی اساتید یا دانشجویان ارشد و دکتری نیست، می توانید از موسسات چاپ مقالهISI برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی کمک بگیرید. در این مطلب نیز با چگونگی نوشتن مقاله ISI در کارشناسی آشنا می شوید.

  ساده ترین روش نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  ساده ترین روش نوشتن مقاله isi در کارشناسی، انتشار یک یا دو مقاله با اساتید یا دانشجویان سال های بالاتر خود به عنوان نویسنده همکار است. از آنجا که احتمالاً او دانش بیشتری دارد و با نحوه نگارش مقاله isi آشنایی دارد بهتر می تواند برای چاپ مقاله ISI اقدام کند. همراهی شما در این مقاله به شما این فرصت را می دهد که با سختی و چالش های مسیر آشنا شوید و  برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی آمادگی پیدا کنید.

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  چگونه در مقطع لیسانس مقاله  ISI بنویسیم

  حتی اگر نوشتن مقاله isi در کارشناسی سخت باشد، تلاش برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی خوب است. سخت کوشی و فداکاری به شما کمک می کند تا به هدف مورد نظر خود برسید. روی کیفیت کار خود تمرکز کنید. خلا موجود در ادبیات موجود را کاوش کرده و سعی کنید یک سوال  تحقیق منحصر به فرد پیدا کنید.

  هنگام انجام آزمایشات و جمع آوری داده ها، باید بسیار دقیق باشید. توجه به جزئیات برای دستیابی به نتیجه قابل تکرار ضروری است. یادداشت های آزمایشگاهی دقیق و منظم هنگام نوشتن نسخه خود مفید خواهد بود. منابع آنلاین زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند درک کنید چگونه می توانید نوشتن مقاله isi در کارشناسی را شروع کنید.

  هنگامی که نسخه خطی شما آماده شد، باید یک مجله مناسب انتخاب کنید. چندین ابزار انتخاب مجله آنلاین برای کمک به شما در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال، Elsevier Journal Finder ، Springer Journal Suggester و غیره. علاوه بر این لیست کلمات کلیدی شما نیز مکانی عالی برای شروع جستجوی ژورنال های هدف است.

  پس از ارسال مقاله ISI به ژورنال های مدنظر و دریافت نظرات داوران، باید سعی کنید پیشنهادات داوران را تا آنجا که ممکن است در آن قرار دهید. این به بهبود نسخه خطی شما کمک می کند و حتی اگر مقاله شما در ابتدا رد شود، در نهایت چاپ خواهد شد.

  صفر تا صد نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  نوشتن مقاله ISI در مقطع لیسانس کار ساده ای نیست و با مشورت با اساتید یا موسسه های چاپ مقاله ISI می توانید راحت تر این کار را به پایان برسانید. در ادامه با چند قدم برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی آشنا می شوید.

  • مشورت با استاد راهنما یا دانشجویان ارشد و دکتری علاقمند به نوشتن مقاله isi

  در مقطع لیسانس آشنایی زیادی با شاخه های علمی رشته تخصصی خود ندارید در صورتی که برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی باید با رشته تخصصی خود به خوبی آشنا باشید. با مشورت با استاد راهنما یا صحبت با دانشجویان ممتازی که سابقه نوشتن مقاله isi در کارشناسی را دارند، می توانید با تسلط بیشتری بر حوزه تخصصی خود وارد نوشتن مقاله isi در کارشناسی شوید.

  بعد از آشنایی و تسلط نسبی بر حوزه های تخصصی رشته تحصیلی خود، می توانید برای انتخاب موضوع مقالهISI اقدام کنید. برای یافتن موضوع مقاله می توانید کلمات کلیدی مسئله را سرچ کنید و مقالات فارسی و انگلیسی در این مورد را مطالعه کنید. با مطالعه این مقالات علاوه بر اینکه می توانید نکات مهم را برای خود یادداشت کنید، با روش تحقیق و چگونگی نوشتن چکیده، مقدمه، نتیجه و سایر بخش های مقاله ISI آشنا می شوید.

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  • نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  برای نوشتن مقاله isi در کارشناسی باید مقالات زیادی را در حوزه تخصصی خود بخوانید تا بتوانید الگویی برای نوشتن مقاله به دست آورید. هم چنین راهنمایی استاد مشاور نیز می تواند به شما در این مسیر کمک کند. توصیه می شود به علت اینکه در مقطع لیسانس با روش های تحقیق آشنایی ندارید و قطعا نوشتن مقاله isi در کارشناسی کار دشواری برای شماست، ابتدا با نوشتن مقاله مروری شروع کنید.

  برای رفع ایرادات ساختاری و نگارشی بهتر است با کمک دانشجویان ممتاز و دکتری به این کار بپردازید. وجود غلط املایی، دستوری و نگارشی در نوشتن مقاله isi در کارشناسی نکته منفی است که باید قبل اقدام برای چاپ مقاله ISI رفع شود.

  • ارسال و چاپ مقاله ISI

  برای چاپ مقالهISI باید به ژورنال های مختلف سر بزنید و اهداف آن را با مقاله خود تطبیق دهید. البته در ابتدا برای چاپ مقالهISI توصیه می شود که با مجلات سطح متوسط شروع کنید. زیرا سختگیری ها برای چاپ مقاله در مجلات ISI بالاست. از این رو می توانید با ژورنال های متوسط شروع کنید. زیرا چاپ مقاله   ISIدر مجلاتی با ایمپکت فکتور بالا دشواری های زیادی دارد.

  مزایای نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  • افزایش اعتماد به نفس
  • یادگیری روش نوشتن مقاله ISI
  • آشنایی بیشتر با حوزه تخصصی خودپ
  • آشنایی با ژورنال های معتبر
  • یادگیری فرآیند سرچ مقاله
  • مطالعه مقالات زیاد مرتبط با رشته تخصصی خود
  • امکان همکاری با اساتید و دانشجویان دکتری
  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  سفارش نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  سفارش نوشتن مقاله isi بعه این معناست که شما با مراجعه به سایت های #چاپ_مقاله، صفر تا صد نوشتن مقاله خود را به آن ها می سپارید و  در نهایت هزینه نوشتن مقاله isi را پرداخت می کنید. اما اگر قصد نوشتن مقاله isi در کارشناسی را دارید و می خواهید از طریق سفارش مقاله به منظور خود برسید، همان بهتر که این کار را نکنید.

  زیرا شما با نوشتن مقاله ISI می خواهید که دانش و علم خود را با مطالعه بالا برده و با انجام تحقیق های گسترده قدمی هر چند کوچک در مسیر کمک به علم بردارید که این نیت با سفارش نوشتن مقاله که کاری غیرقانونی است در یک جا نمی گنجد. لذا بهتر است با نوشتن مقاله مروری شروع کنید که مرور ادبیات گذشته است تا اینکه برای سفارش نوشتن مقاله isi در کارشناسی درخواست بدهید.

  مشاوره نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  مشاوره نوشتن مقاله برای هر کسی در هر مقطع تحصیلی مفید است. اما برای کسی که در مقطع کارشناسی فصد نوشتن مقاله ISI را دارد همچون چراغ و فانوس راه است. برای دریافت مشاوره نوشتن مقاله isi در کارشناسی می توانید به موسسات چاپ مقاله مراجعه کنید یا از طریق اینترنت با موسسات معتبر چاپ مقاله ISI مشورت کنید.

  هزینه نوشتن مقاله isi در کارشناسی

  هزینه نوشتن مقاله isi در کارشناسی را می توان شامل زمانی که صرف می کنید و یا راهنمایی هایی که شاید به صورت پولی از موسسات دیگر کسب می کنید باشد. البته برای چاپ مقاله مقاله isi در کارشناسی باید به هزینه هایی شامل هزینه ویراستاری و هزینه مجله برای چاپ مقاله خود نیز فکر کنید. البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که برای مقاله isi باید مقاله را به زبان انگلیسی ترجمه کنید که آن هم قطعا هزینه هایی دارد.

  نوشتن مقاله علمی پژوهشی در کارشناسی

  نوشتن مقاله isi در کارشناسی شاید آرزوی خیلی از دانشجویان باشد اما نباید غافل شوید که ارزش نوشتن مقاله علمی پژوهشی کم از چاپ مقاله  در برخی ژو.رنال های ISI نیست. حتی می توانید برای شروع نوشتن مقاله isi در کارشناسی از مجلات علمی پژوهشی داخلی شروع کنید. در این صورت می توانید هزینه ترجمه مقاله را فاکتور بگیرید. یادتان هم باشد که مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم هستند و  چاپ مقاله علمی پژوهشی در یکی از این مجلات قطعا امتیازاتی را برای شما دارد.

  موسسات چاپ مقاله علمی پژوهشی

  موسسه های چاپ مقاله علمی پژوهشی که به صورت قانونی به فعالیت مشغول هستند می توانند به شما در #چاپ_مقاله_علمی_پژوهشی تان کمک کنند. معمولا این موسسات درکنار #چاپ_مقاله_علمی_پژوهشی به دانشجویان در نوشتن مقاله علمی پژوهشی نیز کمک می کنندو بنابراین برای نوشتن مقاله علمی پژوهشی از موسسات معتبر چاپ مقاله علمی پژوهشی غافل نشوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای
  3.2/5 (6 نظر)